Mağazalarımız

Burda Kart

Neden BurdaCard ?

Alışverişi komşuluk ilişkisine dönüştüren kart BurdaCard’ tır.

BurdaCard sayesinde sizi daha yakından, siz değerli müşterilerimize alışveriş avantajları sunar, size daha iyi hizmetin yollarını buluruz.

BurdaCard avantajları nelerdir ?

BurdaCard sahipleri olarak, Burda Marketleri’nin size özel indirimlerinden yararlanırsınız. Yaptığınız alışverişlerinizden puan kazanır, puanlarınızın karşılığında, hediye kataloğumuzdaki hediyelerden dilediklerinize sahip olursunuz.

Kampanya dönemlerimizde BurdaCard’ ınızı kullanarak hediyeli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapacağımızı hediye çekilişlerimize katılır, büyük ikramiyelerimizden birini kazanma şansına sahip olursunuz.

Mesleğiniz, doğum gününüz, ilgi alanlarınız göz önüne alınarak, sizin için oluşturulan özel avantajlarınızdan yararlanırsınız. BurdaCard’ ınızla çeşitli sektörlerdeki stratejik işbirliğinde olduğumuz seçkin markaların size özel avantajlarından fyadalanırsınız. BurdaCard sahibi sadık müşterilerimize özel sürpriz hediyelerimiz, tüm Burda marketlerde sizleri bekliyor.

BurdaCard’ ın diğer kartlardan farkı nedir ?

Sizi tanıyan kart BurdaCard…

BurdaCard sizin adınıza çıkartılır. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yaşınız, mesleğiniz, cinsiyetiniz BurdaCard’ ın hafızasında tutulurDoğum gününüzde, mesleğinile ilgili özel gün ve haftalarda BurdaCard sizi hatırlar ve hatta küçük hediyelerle sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. BurdaCard sizi tanıyan karttır.

Kişiye özel kart BurdaCard…

BurdaCard, yapmış olduğunuz alışverişlerinizi dikkate alarak, size özel kampanya ve promosyonlar hazırlar. Mesela piyasaya yeni çıkan ürünleri denemeyi seven bir yapınız var ise, piyasaya yeni çıkan ürünler için ekstra indirim ve puanlar kazanma önerisiyle karşılaşabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.

Hediye kazandıran kart BurdaCard…
BurdaCard ile Kazandığınız puanlar hediye dönüşür. Puanlarınız karşılığında dilediğiniz hediyeyi alabilirsiniz.

Bilinçli alışveriş için BurdaCard…

BurdaCard aynı zamanda sizin alışveriş rehberiniz. Dilerseniz SMS veya e-posta ile ürürn ve ürün nitelikleri hakkında bültenlerimizden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hediye kataloğu için tıklayınız